KONTAKT PROJEKTY FILIP NĚMEC O SDRUŽENÍ

Sbírka pro Českou maltézskou pomoc

Občanské sdružení vyhlásilo veřejnou sbírku na pomoc České maltézské pomoci, středisko České Budějovice na zakoupení automobilu se speciální úpravou pro přepravu osob se zdravotním postižením, popřípadě opravdu těchto vozů. Sbírku zaštiťuje hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola a zastupitel Jihočeského kraje Michal Doktor.

Číslo transparentního účtu této sbírky: 245 539 709 / 0300.

Žádost o poskytnutí finančních prostředků pro veřejnou sbírku
Osvědčení o datu přijetí oznámení o konání sbírky

Společnost Philip Morris ČR a. s. věnovala sponzorský dar ve výši 10 000 dolarů. Dar bude použit na opravu vozů České maltézské pomoci, středisko České Budějovice, která tyto vozy používá pro přepravu osob se zdravotním postižením.

Hokejisté HC Motor České Budějovice nafotili charitativní kalendář. Výtěžek z prodeje kalendáře bude věnován Občanskému sdružení Filipa Němce a bude použit na zakoupení nového auta se speciální úpravou pro přepravu osob se zdravotním postižením. Auto bude předáno České Maltézské pomoci, středisko České Budějovice, která tyto služby poskytuje. Hokejistům HC Motor České Budějovice a všem, kteří se na charitativním kalendáři podíleli děkujeme. Více informací na www.hcmotor.cz/ Kalendář nafotil fotograf Václav Petrovitz.

Děkujeme HC Motor za sponzorský dar v hodnotě 25.000,-kč!

Veškeré finanční prostředky byly použity na opravy motorových vozidel České Maltézské pomoci, středisko České Budějovice, která tyto vozy používá pro přepravu osob se zdravotním postižením.

1.1.2020
Změny v občanském sdružení
Občanské sdružení prošlo změnami a to na zapsaný spolek a nyní se na jeho činnosti podílí: Bc. Martina Němcová, Bc. Lucie Macková, Ing. Tomáš Jirásek
15.10.2015
Dar od Philip Morris ČR
Společnost Philip Morris ČR a. s. věnovala sponzorský dar 10 000 dolarů, který bude použit na opravu vozů České maltézské pomoci - více informací v projektech.
4.10.2014
Pomoc od HC Motor ČB
Hokejisté HC Motor České Budějovice nafotili charitativní kalendář a výtěžek z jeho prodeje bude věnován našemu sdružení - více informací v projektech.
25.8.2014
Sbírka České maltézské pomoci
Občanské sdružení vyhlásilo veřejnou sbírku na pomoc České maltézské pomoci - více informací v projektech.
30.11.2013
Filip zemřel
Dnes v 00:16 Filip Němec v náručí své maminky zemřel. Příčinou smrti bylo celkové selhání organismu. Úmrtní oznámení.
11.2.2013
Filip měl 18. narozeniny
Doplnili jsme fotografie z 18. Filipových narozenin. Najdete je na stráce Filip Němec.
7.3.2012
Doplněny nové fotky
Dnes jsme doplnili šest Filipových fotografií z nedávné doby - Vánoce, cvičení a sedmnácté narozeniny.
9.10.2011
Doplněn další obsah
Právě jsme doplnili základní informace na www stránky - stanovy sdružení, popis činnosti a galerii Filípkových fotek.
8.10.2011
Spuštění zkušební verze
Dnes byla spuštěna zkušební verze www stránek. Zatím zde naleznete pouze kontaktní informace. Vše ostatní bude doplněno v nejbližší době.